E dashura e De Geas trondit me këtë deklaratë

E dashura e portierit të Manchester Unitedit, David De Gea, Edurne Garcia, ka deklaruar se qyteti ku ajo dhe i dashuri i saj po jetojnë është i shëmtuar.

deg

Ajo ka shprehur haptazi dëshirën për t’u larguar sa më parë nga ky vend.

De Gea lidhet me një transferim të mundshëm në Real Madrid, dhe kjo do t’i pëlqente goxha shumë edhe Garcias.

“Unë kam thënë edhe më herët se Manchesteri është më i shëmtuar se sa shpina e një frigoriferi”, deklaroi ajo për “El Hormiguero”.

de gea