E bujshme: Xhevdet Shabani dhe Përparim Osmani i bashkohen kësaj skuadre? (FOTO)

Drita nuk e kanë ndërmend të ndalet.

Pasi kanë arritur akordin me sulmuesin ferizajas Astrit Fazliu tani janë fare afër të nënshkruajnë edhe me dy yjet e Besës.

Siç mëson Gazetasheshi.com fjala është për mbrojtësin e krahut të djathtë Përparim Osmani dhe sulmuesin e krahut Xhevdet Shabani.

la

Dy ish futbollistët edhe në të kaluarën ishin pjesë e Dritës, ndërkohë që shumë shpejtë priten të bëhen “kolegë” tek bardh e kaltërit.

perparim osmani

shabani 56 llapi besa osmani