E BUJSHME: Bajram Jashanica prezantohet te klubi i Superligës!

Ballkani ka zyrtarizuar transferimin e mbrojtësit të Skënderbeut, Bajram Jashanica.

Mbrojtësi është prezantuar nën fanellën portokallezi sot, përcjellë Gazeta Olle.

Më poshtë njoftimi i plotë nga Ballkani:

“Kemi knaqësinë t’iu prezantojmë futbollistin Bajram Jashanica, i cili së fundmi ka mbrojtur ngjyrat e klubit KF Skenderbeu (Korçë), ku ka bërë karrieren më të gjat të tijë si super lojtar , po ashtu Jashanica ishte dhe reprezentues i përfaqësueses së Kosovës 2016-2017.

Jashanica shquhet me ndërhyrje të sakte në qendër të mbrojtjes dhe tajmingun e përsosur nga ndërprerjet.

Na priftë e mbara Suharekë”. /Gazeta Olle/

Të dashur tifoz ,Kemi knaqësinë t’iu prezantojmë futbollistin Bajram Jashanica, i cili së fundmi ka mbrojtur ngjyrat e…

Gepostet von FC Ballkani am Donnerstag, 6. August 2020