Dy skuadra të Premierligës kërkojnë Blerim Xhemajlin

Blerim Xhemajlin e pret e ardhme e ndritur edhe në afatin kalimtar të verës. Ai po kërkohet nga shumë skuadra të Series A dhe Premierligës angleze.

Pas Torinos e Genoas, në garë për mesfushorin e Galatasarayit, kanë hyrë edhe Tottenham Hotspur dhe West Ham.

Lajmi bëhet i ditur nga Talksport.com. (Gazeta Olle)