Dy shqiptarë titullar te Baseli (FOTO)

Dy shqiptarë do të jenë titullar te Baseli, në takimin ndaj Portos, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Shkëlzen Gashi dhe Taulant Xhaka kanë zënë vendin në 11-shen e parë, kurse në bankinë është Arlind Ajeti.

Takimi nis në 20:45.