Dy lojtarët e Llapit te skuadra e Prishtinës

Dy futbollistët që dikur kanë djersitur fanellën e Prishtinës, Adnan Haxhaj dhe Viktor Kuka, që tani luajnë për Llapin ishin sot në stërvitjen e Prishtinës.

GazetaOlle.com ka siguruar disa foto të futbollistëve ku shihen në mesin e lojtarëve të Prishtinës.
Nuk dihet ende nëse lojtarët nga sezoni i ardhshëm do të djersitin fanellën e prishtinasve por mbetet të shihet.

image