Dy gola të shënuar, përfundojnë 45 minutat e para në Suharekë

Ka përfunduar pjesa e parë në sfidën Ballkani – Dukagjini.

Pas 45 minutave të para rezultati është baras 1-1.

Nazmi Gripshi realizoi për epërsinë e vendasve 1-0 në minutën e 15-të.

Ndërkohë krejt në fund të pjesës së parë, Hugo barazoi shifrat në 1-1 me një gol spektakolar nga distanca. /Gazeta Olle/

Ballkani pret Dukagjinin në duelin e skuadrave më në formë, formacionet zyrtare

Agjenti i Dwamenas zbulon prapaskenat se si sulmuesi vendosi ta heq defribilatorin: Unë i besoj vetëm Zotit dhe jo teknologjisë