Dukagjini e mposht Trepçën ’89 në ndeshje miqësore

Dukagjini i Klinës ka arritur fitore përballë Trepçës ’89.

Ndeshja miqësore mes dy skuadrave u zhvillua në stadiumin ’18 Qershori’ në Klinë, ku klinasit fituan me rezultat 2-0.

Të besuarit e trajnerit Armend Dallku fituan falë golave një paraqitje shumë të mirë që bën.

Golat për klinasit u shënuan nga sulmuesi Ahmed Januzi si dhe mesfushori Dior Zabërgja. /Gazeta Olle/ 

Shkëndija barazon në udhëtim me AIK-un, kualifikimi vendoset pas një jave në Shkup

Përfundon ndeshja e parë, Ballkani 90-të minuta larg historisë