Duka dhe De Biasi shprehin dëshirat për shortin

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, trajneri De Biasi, ish­futbollisti i kombëtares Edvin Murati dhe Denis Bastari kanë shpalosur preferencat për shortin e Europianit “Francë 2016”.

Presidenti ka preferuar në grup Francën, Kroacinë dhe Hungarinë, ndërsa De Biazi ka zgjedhur Francën Rusinë dhe Hungarinë. Preferencat e tyre shihen mjaft mirë në fotot e mëposhtme të publikuar nga faqja e emisionit “Proçesi Sportiv” në Top Channel.

desh (1)