Dritës i lëndohet futbollisti i njohur në stërvitjen e fundit, në dyshim për Legian

Drita ka mbajtur stërvitjen e fundit në Durrës para nisjes drejt Polonisë, ku të enjten takohet me Legian e Varshavës.

Drita ka konfirmuar që kapiteni Ardian Limani ka pësuar një lëndim dhe është në dyshim për ndeshjen, përcjellë Gazeta Olle.

Njoftimi i klubit:

Klubi jone sonte ka mbyllur diten e katert te pergaditjeve para nisjes per ne Varshave te Polonise.

Ekipi neser do te udhetoje e kompletuar nga Tirana dhe ne forme te mire fizike, ne perjashtim te kapitenit Ard Limani i cili stervitjen e fundit mori nje lendim te lehte dhe do te vendoset ne stervitjen e fundit ne Varshave se a do te jete i gatshem per ndeshje.

Klubi falenderon shume presidentin e ekipit te Skenderbeut dhe Tropikal Resort z. Ardian Takaj per kushtet e ofruara per pune dhe per korrektesin“. /Gazeta Olle/