Drita zyrtarizon Ardian Latifin si ndihmës të Arsim Thaqit

Klubi i FC Drita në stinorin e ri do ta ketë pjesë të shtabit teknik trajnerin, Ardian Latifi si zëvendës trajner të dytë.

Latifi deri më tani ka qenë trajner i akademisë së klubit bardhekaltër në kategorinë U17.

Ai do të jetë ndihmë për shtabin teknik të trajnerit Arsim Thaçi, kurse në ndërkohë Druta ka lajmëruar se shumë shpejt do ta zyrtarizoj edhe zëvendës trajnerin e parë për ta kompletuar shtabin teknik.

Njoftimi i plotë nga FC Drita:

Ardian Latifi zëvendës trajner i dytë i DRITËS

Klubi ynë, FC DRITA në stinorin e ri do ta ketë pjesë të shtabit teknik trajnerin, Ardian Latifi si zëvendës trajner të dytë.

Latifi deri më tani ka qenë trajner i akademis se klubit tonë kategoria U17.

Ai do të jetë ndihmë për shtabin teknik të trajnerit Arsim Thaçi, kurse në ndërkohë klubi shumë shpejt do ta zyrtarizoj edhe zëvendës trajnerin e parë për ta kompletuar shtabin teknik. /Gazeta Olle/

Kosova merr lajmin e madh nga CEV – organizon raundin kualifikues të Evropianit U17

City mposht Arsenalin dhe e eliminon nga Kupa FA