Drita vazhdon traditën, shpërndan dhuratat e fundvitit

 

FC Drita ka vazhduar traditën, duke festuar festat e fundvitit me fëmijët e Qendrës së Kujdesit Ditor “PEMA”.

Për të shtatin vit me radhë ka bërë shpërndarjen e dhuratave, duke ndarë gëzimin me më të dashurit, ardhmërinë e qytetit.

“FC Drita uron të gjithë fëmijët, duke ju dëshiruar shëndet dhe suksese në vitin 2023”, thuhet në njoftimin e klubit.

 

Ish-prokurori tregon se a mund të përjashtohet Juventusi nga Serie A

Muriqi në “radarin” e klubit të Premierligës, trajneri i njohur po e kërkon