Drita sot luan miqësore, vendi, kundërshtari dhe orari i takimit

Drita do të luaj sot ndeshjen e parë miqësore pas aventurës evropiane.

Gjiganti kosovar do të përballet me skuadrën e Vjosës nga  Shtimja.

Ky takim do të zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan me fillim nga ora 17:00.

Për Dritën në përballje me Vjosën priten të debutojnë edhe transferimet e reja si Rron Broja e Agim Zeka.

/Gazeta Olle/

Katër formacionet e mundshme të PSG-së se si mund të luaj me Lionel Messin

Zbulohet numri që do ta bartë Messi te PSG, atë numër e kishte edhe Lorik Cana sa ishte pjesë e parisienëve