Drita publikon formacionin zyrtar ndaj Kosovës U21

Sot Drita zhvillon ndeshjen miqësore ndaj Kosovës U21.

Ndeshja do të zhvillohet me fillim nga ora 16:00 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, shkruan Gazeta Olle.

Skuadra gjilanase ka publikuar formacionin zyrtar për këtë takim.

Drita: Maloku, P.Islami, Limani, Cuculi, Bardhoku, D.Islami, Jashari, Zeka, Kryeziu, Fazliu, Simonovski.

Ky takim i paraprinë ndeshjes zyrtare që Kosova U21 do ta zhvillojë kundër Anglisë, që zhvillohet në stadiumin “Milton Keynes” në Bletchley më 7 shtator, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2023.

/Gazeta Olle/

Pepe s’di si të veprojë pas golit të Ronaldos, kap sigurimin e stadiumit dhe e bashkon me ekipin

Sjellja e turpshme e Van Dijk që merr shumë komente, shtyn tifozin që i kërkon fotografi (VIDEO)