Drita prezanton Valmir Azemin

Drita ka bërë prezantimin e radhës në afatin kalimtar të janarit.

Kampioni në fuqi, ka prezantuar Almir Azemin.

“Valmiri si nje lojtar i dalluar si mesfushore me ekipin e Vushtrrise ka bind qe ta ofrojme ne ekip dhe do te jete nje force shtesë ne grupin tone. Valmiri tani me i eshte bashkuar ekipit dhe po vazhdon pergaditjet per sezonin e ri”, njofton Drita, raporton Gazeta Olle.

Drita mund të prezantojë edhe lojtarë tjerë në ditët e ardhshme.