Drita prezanton lojtarin e rradhës, tashmë me përforcime jashtë vendit

Drita nuk e ka ndërmend të ndalet në merkato, duke zyrtarizuar transferin e rradhës.

Këtë herë drejtuesit e klubit kanë arritur marrëveshje me një lojtar nga Gjermania, i cili vije me shumë pritshmëri te Drita, shkruan Gazeta OLLE

Edin Hyseni i cili është zyrtarizuar sot te Drita, aktivizohet në sulëm.

Hyseni të gjitha grupmoshat i ka kaluar në futbollin gjerman dhe në sezonin e fundit ka qenë pjesë e SV Wacker Burghausen.

 

Fonseca: Dua të shkruaj një kapitull të ri me shumë suksese

Florent Hyseni prezantohet te Trepça, “Pingji” i lumtur që rikthehet te klubi i fëmijërisë