Drita mëson kundërshtarin e radhës, në rast se mposht skuadrën e Antwerp

Skuadra e Dritës ka mësuar kundërshtarët potencial të raundit të tretë të Conference League.

Nëse FC Drita kalon ekipin e madh belg, Antwerp, do të ketë punë më të lehtë në raundin e tretë, shkruan GazetaBlic Sport.

Fituesi i takimit Antwerp – Drita do të përballet me fituesin e duelit Seinajoki-Lellestrom.

Ja shorti:

Ballkani mëson kundërshtarin në rast kualifikimi në Ligën e Konferencës

Ja kur do tërhiqet shorti për edicionin e ri në Superligë dhe në Ligën e Parë