Drita lëshon biletat në shitje për ndeshjen e madhe ndaj Feyenord

Drita do të luajë ndaj Feyenordit në Conference League të enjten në “Fadil Vokrri”.

Nënkampioni i Kosovës pasi kaloi me sukses raundin e parë duke e mposhtur Decçiçin, tani kërkon paraqitje sa më të mirë ndaj gjigantit holandez Feyenord.

Klubi ka lëshuat biletat në shitje për ndeshjen që zhvillohet të enjten në “Fadil Vokrr”.

Biletat do të jenë me cmimet: 5 euro (pas portave), 10 euro (lindje) dhe 15 euro (perendim).

Numri është i kufizuar për atë biletat duhet të rezervohen më herët nga pikat e shitjes.

 

Mesazh-urimi i presidentit të FFK-së, Agim Ademi për Kurban Bajramin

E pranon vet mbrojtësi se ndeshja ishte e trukuar dhe shënoi dy autogola: E bëra këtë dhe të gjithë më përgëzuan