Drita – Drenica, këto janë kuotat e bastoreve

Sot me fillim nga ora 14:00 në stadiumin e qytetit në Gjilan luhet takimi i javës së tetë në mes Dritës dhe Drenicës, shkruan Gazeta Olle.

Bastoret për këtë takim janë të prera.

Drita është favorite e madhe në këtë ndeshje dhe fitorja eventuale e tyre vlerësohet me 1,45 ndërsa në anën tjetër me 6,40 shpërblehet fitorja e Drenicës.

Edhe barazimi ka kuotë mjaftë të madhe, dhe vlerësohet me kuotën 3,74./GazetaOlle/