Drenica përpara takimit ndaj Llapi, e gatshme për 3 pikë të reja

Drenica e ka nisur mirë këtë sezon në BKT Superligën e Kosovës.

FC Drenica do të luajë në udhëtim ndaj KF Llapit për xhiron e gjashtë kampionale në Superligë të Kosovës.

Përmes një postimi në llogarinë zyrtare në “Facebook”, Drenica ka bërë të ditur se janë të gatshëm për këtë takim.

“Atmosferë e jashtëzakonshme në stërvitjën e sotme, kurse pas stërvitjës të gjithë së bashku me shtabin teknik”, ka shkruar skuadra e drejtuar nga Tahir Lushtaku.

Ata gjithashtu njoftojnë se janë përgatitur maksimalisht për takimin ndaj skuadrës llapjane dhe luftojnë vetëm për 3 pikë.

Florian Marku, gati të merr titullin “IBF International

Llapi i kundërpërgjigjet Drenicës: Tri pikët mbesin këtu