Drenica – Hajvalia, formacionet zyrtare

Drenica – Hajvalia, është takimi i vetëm që luhet sot në kuadër të javës 17 të Raiffeisen Superligës, e që fillon në ora 13:00.

Gazeta Olle ka siguruar formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. Ndërkohë në protokollin e Hajvalisë, figurojnë dy kryetrajnerë: Naser Prapashtica dhe Ismet Munishi.

 

DRENICA: Burim Sadiku, Fetah Ibrahimi, Muharrem Musa, Ismet Cakaj, Sami Geci, Liridon Syla, Arbios Thaqi, Besart Dushi, Qëndrim Sejdiu, Hysen Tahiri, Dren Gashi. Trajner: Tahir Lushtaku

 

HAJVALIA: Ilir Avdyli, Përparim Islami, Gëzim Gashi, Arbër Prekazi, Alban Dragusha, Fillim Guraziu, Fatlum Ramadani, Semir Zeneli, Azem Ahmeti, Genc Hamiti, Enis Zabërgja: Kryetrajnerë: Naser Prapashtica, Ismet Munishi.

 

Ndeshja drejtohet nga gjyqtari Kreshnik Vula.

protkolli