Drenasi fiton miqësoren ndaj Kosovës U19 me rezultat të pastër

Kombëtarja U19 e Kosovës është mposhtur nga Drenasi i Ligës së Parë të Kosovës me rezultat 0-2 në ndeshje kontrolluese.

Skuadra e Leotrim Krasniqit ka shënuar fitore me rezultat 2:0 ndaj Kosovës U19, ndërsa golat në këtë fitore për ekipin e Drenasit i kanë shënuar Ardi Qorri dhe Ermir Karaxha.

Ndeshja mes Kosovës U19 dhe Drenasit u zhvillua në stadiumin te Kampi Nacional në Hajvali.

Pas kësaj ndeshjeje, Kosova U19 do të mas forcat edhe me skuadrën e 2 Korrikut

Dalin detaje të reja nga rrëzimi i aeroplanit të Emiliano Sala, piloti e dinte se nuk ishte diçka në rregull

Kosova mbajti stërvitjen e dytë brenda ditës, u punua taktikisht për ndeshjen me Irlandën e Veriut