Dren Gashi ndan rrugët me skuadrën e Superiores

Dren Gashi nuk do të jetë më pjesë e Klubit Futbollistik “Egnatia”.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë sulmuesi përmes një njoftimi në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Olle.

Faleminderit KF Egnatia. Dua te ju njoftoj qe nuk do te jem me pjese e klubit me te ri ne Superiore KF Egnatia, ka shkruan fillimit Gashi.
Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë

Gashi kishte dhënë kontribut të madh në “luftën” e këtij ekipi për inkuadrim në Kategorinë Superiore Shqiptare.

“Luften qe nisem e arritem se bashku me stafin presidentcial,stafin teknik bashkelojtaret poashtu tifozet dhe dua te ju falenderoj gjithesecilit nga ju per respektin,emocionet dhe besimin maksimal qe me keni dhene gjate gjithe kampionatit,ju deshiroj fat ne superiore dhe te arritni majat e futbollit shqiptar apo edhe me tutje”, ka përfunduar Gashi.

/Gazeta Olle/

Zyrtare: Prishtina prezanton ish-futbollistin e Kombëtares së Shqipërisë

Zyrtare: Istogu vazhdon bashkëpunimin me trajnerin dhe dy futbollistët e rëndësishëm të skuadrës