Dortmund dhe PSG, kërkojnë yllin belg

Romelu Lukaku është një ndër lojtarët i cili po kërkohet nga shumë skuadra evropiane.

Së fundi interesim për sulmuesin e Evertonit kanë shprehur Borussia Drotmund dhe Paris Saint-Germain, të cilat dëshirojnë ta kenë ne ekip ish-sulmuesin e Chelseat.