Dominim total, Anglia në epërsi të merituar pas 45 minutave të parë

Anglia e ka mbyllur në epërsi pjesën e parë ndaj serbisë me rezultat 1-0.

Tre Luanët kanë kaluar në epërsi në sfidën ndaj serbëve dhe pas 12 minutave lojë janë në epërsi 1-0.

Ishte Jude Bellingham që realizoi një gol të bukur nga afërsia për epërsinë e anglezëve.

Anglia dominoi në pjesën e parë. /Gazeta Olle/

Ashtu siç pritej, Anglia bombardon portën e serbëve

Anglia bën detyrën, merr tre pikët ndaj autsjaderit të grupit