Dolli preferon…

Dolli Castro është një nga modelet më seksi në SHBA. Ajo ka lindur në vitin 1984 në Managua të Nikaraguas, por karrierën dhe famën e fitoi në Majami.

Bukuroshja brune adhuron së tepërmi shpejtësinë dhe makinat e bukura. Madje, ajo ka qenë edhe imazhi i disa reklama makinash.

Në kalendarin e saj të radhës, supermodelja ka nxjerr në pah linjat e saj mjaft joshëse dhe seksi.

d do doll