Digjet flamuri serb (FOTO)

Një grup tifozësh kanë djegur flamurin e Serbisë në qendër të Tiranës duke festuar pas fitores kundër Armenisë.

Ata madje kishin hipur në monumentin e Heroit Kombëtar për të bërë këtë gjest, shkruan lapsi.al.

Kjo është një përgjigje kundër koreve fyese dhe raciste të përdorura nga serbët kohët e fundit në çdo stadium.

foto