Dështon mbretëresha e parashikimeve (FOTO)

Mbretëresha e parashikimeve të ndeshjeve, Laura Cremaschi nuk ia qëlloi se kush do të kualifikohet në Ligën e Evropës në duelin ndërmjet Fiorentinës dhe Romës.

Bukuroshja italiane shkroi në gjoksin e saj se Roma do të kalojë tutje, por kësaj radhe dështoi.

ro rom   romas roma