Dëshirat e Claudias

Modelja e njohur Claudia Parini e cila njihet si tifoze e skuadrës së Juventusit, shpreson se skuadra e saj e zemrës do të arrijë të fitoj tre trofe këtë edicion.

Juventus është në garë në tri komepticione atë të Serie A, Ligës së Kampionëve dhe Kupës së Italisë, mbetet të shihet nëse ëndrra e Claudias do të realizohet këtë edicion.

 

C_29_fotogallery_1009262__ImageGallery__imageGalleryItem_8_image

 

C_29_fotogallery_1009262__ImageGallery__imageGalleryItem_4_image

 

claudia-parini-modella1