Dervishi i lumtur me fitoren

Fitorja e Feronikelit me rezultat minimal 1:0 ndaj Vushtrrisë, për ndihmës trajnerin e kampionëve në fuqi Ramiz Dervish, ishte tejet e vështirë.

“Luajtëm mirë, fitore mjaftë e vështirë në Vushtrri. Shpresojmë të qëndrojmë në krye dhe të shpallemi përsëri kampion”, u shpreh Dervishi.