Delegohen gjyqtarët e javës së dytë të Vala Superligës

Janë deleguar gjyqtarët e javës së dytë të Vala Superligës, që nis të premten dhe mbyllet të dielën.

Takimin hapës, Vllaznia – Llapi e referon BEsfort Kosumi, ndeshjen kjo që luhet në Gjilan.

Ndërkohë, duelin e skuadrave prishtinase, që rikthehet pas disa vitesh, ndërmjet Flamurtarit dhe Prishtinës e referon Genc Nuza.

Selim Isufi është në ndeshjen Gjilani – Feronikeli, që luhet të dielën.

superliga