Del Piero ka disa fjalë për largimin e Pirlos e Tevezit

Ish-kapiteni i Juventusit, Alessandro Del Piero ka komentuar largimin e dyshes së Juventusit, Pirlo dhe Tevez.

“Largimi i tyre është natyral. E ardhmja e Pogbas? Unë besoj tek Juve. Kampionati i ardhshëm do të jetë i vështirë, ka disa progrese të skuadrave”, deklaroi legjenda e këtij klubi.