Deklarata e Elshanit pas humbjes së Feronikelit nga Malisheva

Feronikeli është mposhtur me rezultat minimal 1-0 nga Malisheva, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë të Superligës.

Kryetrajneri i Feronikelit, Faruk Elshani është prononcuar pas ndeshjes, shkruan Gazeta Olle.

Elshani ka thënë se goli erdhi nga pakujdesia në mbrojtje.

“Një pakujdesi në mbrojtje ndodhi dhe pësuam gol, u munduam në vazhdim me disa ndryshime por që nuk arrijtëm të barazojmë.

Do të shikojmë dhe analizojmë ndeshjen e me pas edhe se ku do të ndërhyjmë për ndeshjen e radhës”, tha Elshani.

Feronikeli në xhiron e radhës takohet me Prishtinën.

/Gazeta Olle/

Liverpooli fiton ndaj Crystal Palace dhe ngjitet në pozitën e parë në Ligën Premier

Batatina i frustruar pas ndeshjes: Ofendimet e tyre tregojnë organizimin e klubit dhe respektin e tyre