Debati Liridon Latifi – Astrit Fazliu për ‘luftën’ mes Skënderbeut dhe Partizanit

Sulmuesit nga Kosova, Liridon Latifi (Skënderbeu) dhe Astrit Fazliu (Partizani), kanë debatuar gjatë emisionit ‘Arena’ në ‘Tribuna Channel’, për ‘luftën’ që po bëjnë këto skuadra për ta siguruar titullin kampion në Shqipëri.

Më poshtë mund ta shikoni videon. /Olle/