De Gea ka një mesazh për Real Madridin

David De Gea është shumë i lumtur te Manchester Unitedi. Ai ka konfirmuar që do të qëndrojë edhe më tej në “Old Trafford”, duke i mohuar edhe zërat e prishjes së raporteve me trajnerin Louis Van Gaal.

“Të gjitha ato që thuhen në Spanjë janë gënjeshtra. Kam raporte shumë të mira me trajnerin. Po kaloj formë jetësore te Unitedi dhe dua të qëndroj këtu”, ka deklaruar De Gea. /Gazeta Olle