Lajmi i fundit: Enis Hoti i bashkohet Llapit

Skuadra e Llapit po vazhdon të përgatitet fuqishëm këtë edicion pranveror, ku në fund të shpallen kampion për herë të parë në histori të klubit.

Sulmuesi me shumë prespektivë, Enis Hoti është bashkuar me Legjendat, shkruan Gazeta OLLE.

Lajmin për kalimin e ish-sulmuesit të Malishevës drejt Llapit e ka bërë të ditur menaxheri i lojtarit, Gëzim Bajrami me një postim në rrjetet sociale, duke falenderuar kryetrajnerin Tahir Batatina dhe klubin e Llapit.

Drita me mbrojtjen më të mirë në kampionat, vetëm dy gola të pësuar në sezonin pranveror

Jadon Sancho ka vendosur, nuk rikthehet në Old Trafford nëse Erik Ten Hag është trajner i Manchester United