‘Dashuron’ Feronikelin (FOTO)

Ish-sulmuesi i Besës, Egzon Gashi, i cili u transferua te kampioni i vjeshtës, Feronikeli, tashmë ka kaluar lëndimin dhe është duke stërvitur me pjesën tjetër të ekipit.

Gjatë fazës përgatitore Gashi, ka postuar disa fotografi duke puthur logon e klubit duke treguar kështu dashurin e tij për Feronikelin, edhe pse ka vetëm pak muaj që ka ardhur te ekipi nga Drenasi.

 

10986942_345737792284634_7390797350637258977_n