Dashuria për Manchesterin dhe garën me kuaj (FOTO)

Modelja angleze Anastasia Harris, ka dalë në treg me një kalendar të ri për verën 2015. Ajo i ka bërë për vete shumë fansa në arenën ndërkombëtare, për shkak se në setin e saj i ka përkushtuar disa foto Manchester United.

Anastasia ka pasion garën me kuaj, ndërsa në futboll njihet si tifoze e Manchesterit.

an ana anas