Dardanët arrijnë në Stokholm

Kombëtarja e Kosovës ka arritur në Stokholm të Suedisës.

Kosova do të jetë mysafire e Suedisë në ndeshjen që luhet nesër nga ora 18:00, shkruan Gazeta Olle.

Dardanët sonte në orën 18:00 do ta mbajnë stërvitjen e fundit para ndeshjes në stadiumin “Friends Arena” në Solna.

Nga ora 17:30 trajneri Bernard Challandes dhe një nga lojtarët dardan do të flasin në konferencën zyrtare për media para përballjes me Suedinë.

/Gazeta Olle/

Tyson Fury – Deontay Wilder, ja në anën e cilit boksier është Khabib Nurmagomedov

Sheikët arab të Newcastle e duan këtë trajner në ekip