Dardan Berisha vazhdon me Pejën

Pas disa muajve raportime që e lidhnin me kalimin te Ylli, Berisha ka vendosur t’i mbetet besnik skuadrës së Pejës

Këtë e bëri të ditur, Peja përmes një postimi.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

“Qershia mbi torte

Dardan Berisha i Pejes

Kapiteni vazhdon edhe per nje sezone tjeter ne fole te Shqiponjat

Sezona 21/22”, shkroi klubi në Facebook.

Të gjitha transferimet që ndodhën në afatin kalimtar në Superligën e Kosovës

Cikaleshi e nis me gol sezonin e ri, Bytyqi dhe Çekiqi startues te Konyaspor