Dardan Berisha kthehet nga lëndimi, Peja thotë: BABA KTU!

Peja sot ka njoftuar për ndarje me trajnerin Semsettin Bas i cili ka dhënë dorëheqje nga posti i tij si trajner vetëm pas rreth dy jave në krye të skuadrës, përcjellë Gazeta Olle.

Megjithatë, po sot klubi ka marr një lajm të mirë, ku ylli i skuadrës Dardan Berisha ka lënë anash lëndimin dhe është kthyer në stërvitje.

Njoftimi i plotë KB Peja

Kapiteni i ekipit Dardan Berisha, eshte rikthyer ne stervitjet e Klubit dhe me gjase do te jete i gatshem qe te perfshihet ne skuader qe nga ndeshja rradhes.

BABA KTU. Image