Dardan Berisha gati për Craiovën (VIDEO)

Basketbollisti i skuadrës së Sigal Prishtinës, Dardan Berisha, pritet të jetë gati për ndeshjen në çerekfinale ndaj Craiovas, e cila zhivllohet me 11 mars.

Berisha ishte lënduar në ndeshjën ndaj Sutjeskas, duke mos u paraqitur në dy ndeshje në Superligë, dhe ndaj Rilskit. Por siç duket Berisha, ka tejkaluar shpejt këtë lëndim dhe ka filluar përgatitjet trasnmeton Gazeta Olle.

Në këtë video mund të shihni formën në të cilën është duke kaluar Berisha.