Daniella, tifozja kiliane (FOTO)

Daniella Chavez është modele e njohur kiliane. Ajo është e njohur për format e saj perfekte që ngjallin imagjinatën e çdo mashkulli.

Daniella njihet si tifoze e flaktë e skuadrës kiliane Deportivo O’Higgins.

Ajo përveq futbollit pëlqen edhe sërfin dhe plazhet e bukura.

 

daniela 0

 

daniela 1

 

daniela 2

 

daniela 4

 

daniela