Dallku ia shpreh kështu dashurinë gruas së tij

Romantik dhe i dashur. Futbollisti kosovar i Vorskla Poltavës, Armend Dallku, ia ka shprehur dashurinë gruas së tij përmes rrjetit social Facebook, duke i treguar se sa e rëndësishme është ajo për të.

“Të dua dhe të përqafoj shumë”, shkroi ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë në këtë rrjet social, duke ia bashkuar komentit edhe një fotografi të gruas së tij, Enina Deva-Dallku. /Gazeta Olle

cats