Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Dallku: e rëndësishme është që fituam tre pikë


Kryetrajneri i Dukagjinit, Armend Dallku është ndarë i kënaqur me fitoren minimale ndaj Feronikelit, shkruan Sheshi.info

 

Për trajnerin Dallku me rëndësi në këtë ndeshje ishin tre pikët e fituara.

‘Rëndësi për ne ishin tre pikët, pavarësisht se hasëm në vështirësi të mëdha nga kundërshtari. Goli i tillë është kërkuar gjatë gjithë takimit dhe ishte i mirëseardhur për ne. Për ne ishin të rëndësishme pikët, sepse kemi humbur shumë të tilla’, deklaroi Dallku.

 

Elshani thotë se nuk i ka pritur pesë disfata rresht te Feronikelit

Ja sa tifozë do të jenë të pranishëm në ‘Camp Nou’, në prezantimin e Xavit si trajner i Barcelonës

Reklama