Dalin formacionet zyrtare : Kosovë – Zvicër

Kosova dhe Zvicra kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e cila fillon prej orës 20:45.

Kosova do të luajë me: Muric, Aliti, Fazliji, Rashica, Rrahmani, Valon Berisha, Vojvoda, Paqarada, Muriqi, Loshaj e Bernard Berisha.

Ndërkohë te Zvicra nuk do të mungojnë Xhaka e Shaqiri bashkë me: Sommer, Fernandes, Akanji, Zakaria, Amdouni, Freuler, Rodriguez, Vargas, Schar.

Gjyqtarët danez do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen Kosovë – Zvicër

Bernard Berisha rikthehet si startues pas dy viteve