Cuadrado me mësuese (FOTO)

Transferimi i ri i Chelsea, Juan Cuadrado, i duhet të mësoj gjuhën angleze, për t’u integruar sa më parë te skuadra e Jose Mourinhos.

Por problemi i të folurit anglisht, do të zgjidhet shpejt.

Kolumbiani do të marrë mësime në gjuhën angleze nga modelja e ‘Playboy’, Carla Howe, e cila i është vetëofruar Cuadrados, për të ndihmuar për gjuhën angleze.

Cuadrado dhe Howe, janë njoftuar në Los Angeles, transmeton indeksonline.

cua cuaa