Cristiano Ronaldo në Dubai për të mbyllur marrëveshjen e re?

Cristiano Ronaldo po qëndron këto ditë në Dubai, ku pritet ta përmbyll marrëveshjen me klubin e Al-Nassr. 

Kështu raporton gazeta e njohur spanjolle “Marca”, ndonëse CR7 e kishte mohuar një gjë të tillë sa ishte me kombëtare në Katar.

Festa mund të shndërrohej në tragjedi, Messi, Di Maria, De Paul e Paredes shpëtojnë pa rënë nga autobusi (Video)

Drama që i ndodhi Di Marias përpara finales, vajza në spital dhe lojtari duhej të fokusohej vetëm te Franca