Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez vazhdojnë pushimet luksoze në Mallorca

Ai ka qenë duke shijuar pak kohë me të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhe fëmijët pas humbjes së Portugalisë në Euro 2020 javën e kaluar.

Ai ka qenë duke shijuar pak kohë me të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhe fëmijët pas humbjes së Portugalisë në Euro 2020 javën e kaluar.

Dhe Cristiano Ronaldo dukej në qiellin e shtatë ndërsa po merrte rreze dielli së bashku me Georginën dhe katër fëmijët e tij në Mallorca të martën, shkruan DailyMail.

Futbollisti, 36 vjeçar, shfaqi fizikun e tij të tonifikuar në palestër në një seri fotografish ndërsa ai shfrytëzoi më së shumti pushimet familjare me një udhëtim me varkë rreth ishullit spanjoll.

Duke qëndruar sportiv i veshur me një palë pantallona të shkurtra, ylli i sportit bëri të ditur se humbja e Portigalisë nuk ka ndikuar në disponimin e tij.

Georgina, 27 vjeçe, shfaqi figurën e saj të pabesueshme trupore me bikini, ndërsa shihej duke marrë një përqafim të ngrohtë nga i dashuri i saj.

Modelja lejoi që flokët e saj zeshkane të binin të lira mbi shpatullat e saj dhe gjithashtu mbante një palë vathë me rrathë ndërsa i buzëqeshte aparatit.

Cristiano shikonte çdo moment qëndrimi me familjarët e tij, ndërsa së bashku relaksoheshin në anije.

Atleti vuri krahët rreth Cristiano Jnr, nëna e të cilit nuk është zbuluar kurrë, ndërsa ata ishin ulur së bashku në shkallët e anijes.

Së bashku me djalin e tij të madh, Cristiano dhe Georgina iu bashkuan gjithashtu vajza e tyre Alana Martina, tri vjeçe, dhe binjakët e tij, Eva dhe Mateo, tre vjeçarë, të lindur përmes një nëne surrogate në ShBA.

Në çastet e tjera të ditës, çifti dukej me humor të mirë ndërsa u relaksuan në një pellg të madh në ujë.

Familjes u bashkuan gjithashtu nga disa miq për udhëtimin ndërsa ata pozuan të gjithë së bashku buzë varkës.

Kjo vjen pasi Cristiano postoi një foto në Instagram të dielën në mbrëmje e cila e shfaqte atë duke kaluar kohë në një varkë me familjen e tij, duke marrë rreze dielli në shezlonet dhe duke u përqafuar me më të dashurit e tij.

Ekipi kombëtar i futbollistit u skualifikua nga Euro 2020 në një humbje 1-0 ndaj Belgjikës në raundin e 16-të pas një goli nga Thorgan Hazard.

Ylli portugez shkroi në mbishkrimin e fotografisë: “Është koha të pushoj me të dashurit e mi”.

Courtois harron eliminimin nga Euro 2020, shijon pushimet verore me të dashurën e re

Përquku: Krenare që jam kapitene e Kosovës