Conference League: Prishtina – Connah’s Quay Nomads, formacionet zyrtare

Prishtina dot (e marte) do të luajë kundër Connah’s Quay Nomads në kuadër të Ligës së Konferencës.

Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, me bardhekaltrit që shpresojnë në fitore, shkruan Gazeta Olle.

Kampioni i Superligës së Kosovës ka përparësi që është vendas dhe do t’i ketë Plisat e pranishëm, duke tentuar të kalojë në gjysmëfinale të fazës kualifikuese.

Janë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshje:

PRISHTINA: Nika, Krasniqi, Bekteshi, Mici, Mankenda, Boshnjaku, Bardhoku, Hoti, Shabani, Kryeziu, Krasniqi

CONNAH’S: Park, Morris, Curran, Owens, Disney, Horan, Moore, Edwards, Davies, Insall, Mullan. 

/Gazeta Olle/ 

“Intelektualët” në aksion, interesim i madh nga i gjithë qyteti për tu pajisur me bileta

Kosova mposhtet me rezultat të thellë nga Bjellorusia